Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Математичний блокбастер

Date: 28 листопада 2019 о 14:58, Refreshed 29 листопада 2019 о 09:35
203 view

Навчати дітей бачити красу математики, розвивати інтерес до неї – одне з найважливіших завдань, що стоять перед педагогами нашої школи. З метою залучення учнів до активної пізнавальної діяльності, розширення їхнього математичного кругозору, пробудження в учнів інтересу до математики сьогодні в нашій школі був підготовлений на надзвичайно належному рівні математичний блокбастер класоводом 4 класу Терендою В.І. Змагалися дві команди: команда Кмітливих і команда Винахідливих.
Дуже добре були продумані і сплановановані математичні конкурси.
Діти отримали емоційно-позитивний заряд. Кожен із них, враховуючи свої індивідуальні особливості та інтереси, міг працювати із захопленням. Під час заходу учні дізналися багато цікавого, нового і корисного з математи.
Діти відповідали на цікаві запитання про математику, змагалися та розважалися , складали, розкладали, дописували… , розвивали швидке мислення, логічність думки, вміння використовувати здобуті на уроках знання на практиці,
Проведення цієї інтелектуальної гри блокбастер сприяло удосконаленню й урізноманітненню розумової діяльності учнів: уяви, спостережливості, розвивало їхні важливі якості мислення: логічність, здатність до абстрагування, порівняння, доведення тверджень. Ми переконалися, що будь-яка діяльність дитини буде успішною тоді, коли вона здійснюється без примусу і дарує радість відчути себе переможцем, творцем. Цікавинкою заходу було те, що учасники за правельно виконані завдання отримували не бали , а грошові копюри, що і стало кінцевим результатом визначення переможців і переможежених.
Активнуну участь у конкурсах брали і батьки четвертокласників.
На завершення блокбастеру, учні, які при вході у зал на початку заходу витягнули лотарею із словом "приз" , отримали цікаві призи. Кожного з присутніх переповнювали лише позитивні емоції. Щиро дякуємо класоводу Теренді В.І. за змістовно проведений математичний блокбастер.

Comments:
Only authorized users can leave comments.